Kasutatud rehvid aastaringselt soodsate hindadega!

Soovite osta soodsa hinnaga kasutatud rehve? Vaadake meie kasutatud rehvide pakkumist Tallinnas ja Tartus. Altpoolt leiate rohkem infot, mille järgi kasutatud rehve valida ning mida rehve ostes silmas pidada. Laia valiku kasutatud rehve leiate meie e-poest!

Kvaliteetsed rehvid

Meie või meie partnerite poolt pakutavad kasutatud rehvid on kindla kvaliteediga!

Tuntud rehvitootjad

E-poes või kohapeal pakutavatest kasutatud rehvidest on enamus tuntud rehvitootjatelt.

Rehvivahetus soodsalt

Ostes rehvid meie käest, teeme teile rehvivahetuse kohapeal soodsalt ja kiirelt!

Kasutatud talverehvid

Now, I’m not like Robin, that weirdo from my cultural anthropology class; I think that advertising is something that has its place in our society; which for better or worse is structured along a marketplace economy. But, simply because I feel advertising has a right to exist, doesn’t mean that I like or agree with it, in its

Kasutatud suverehvid

Where do you register your complaints? How can you protest in any form against companies whose advertising techniques you don’t agree with? You don’t. And on another point of difference between traditional products and their advertising and those of the internet nature, simply ignoring internet advertising is

Kuidas valida õiged kasutatud rehvid?


Rehvi valimist mõjutavad peamised tegurid on:

1. Ilm on rehvide valikul kõige tähtsam. Talvised temperatuurid langevad kindlasti alla 7°C ning meie oludes tasub valida talveks alati talverehvid. Eesti Vabariigis on talverehvide kasutamine lubatud alates detsembrist kuni märtsini. Samal ajal on lubatud sõita naastrehvidega alates 15. oktoobrist kuni 31. märtsini võib sõita naastrehvidega. Lamellrehve, ehk MS või M&S rehvidega võib sõita aastaringselt.

2. Olenevalt sõidukist. Sõidukite tootjad soovitavad enamasti täpsed mõõtmed, millega auto on mõeldud sõitma. Seepärast tasub valida võimalusel rehvid, või rehvide kaubamärgi, mis on või oli sõiduki originaalvarustuses. Kui teil on kahtlusi, või te ei tea millist rehvi valida, saate alati nõu mõnelt rehvitehnikult või rehvide müügiga tegelevalt ettevõttelt.

3. Teie eelarve. Kuna rehve peab Eesti seadustele (v.a. MS rehvide kasutamisel) vahetama vähemalt korra aastas, on tegu tihtipeale suurema väljaminekuga. Seepärast võib olla kasutatud (aga kvaliteetsete) rehvide ostmine hea otsus. Õnneks on enamus müüdavatest kasutatud rehvidest tõesti kvaliteetsed ning Euroopa Liidu nõuetele vastavad. Vaadake laia valikut kasutatud ja uusi rehve.

Miks tasub osta kvaliteetsed kasutatud rehvid?


Rehvid mängivad suurt rolli nii sõidumugavuses, kui ka auto turvalisuses. Korraliku mustriga rehvid tagavad parema pidamise näiteks vihmastes tingimustes, talverehvide puhul ka lumes või isegi jäistel teedel. Lisaks korralikule mustrile on oluline, et rehvid oleks kulunud ühtlaselt ning, et vastavalt aastaajale on valitud õiged rehvid.

Milline on kasutatud rehvide mustrisügavus?


Enamasti on kasutatud rehvidel mustrisügavust alates 5mm (ehk 50) kuni 7mm (ehk 87%). Uhiuute rehvide mustrisügavus on 8,2 millimeetrit, maasturitel ja kaubikutel aga rohkem.

Kuidas mõõta rehvimustri sügavust?


Rehvimustri sügavust saab mõõta mitmel viisil, kuid neist kindlaim on, kui külastate spetsialisti, kes kasutab vastavaid mõõteriistu. Rehvimustrit saate mõõta enamasti peaaegu igas kummiboxis või autotöökojas. Kui te soovite rehvimustrit mõõta iseseisvalt, saab seda teha kasutades mitmeid erinevaid tehnikaid. Üks levinud mõõtmistehnika on nö "mündiga rehvimustri mõõtmine" ning asjakohase juhendi selleks leiate SIIT.

Millised on parimad rehvide tootjad?


Tuntuimad rehvide tootjad on Continental, Michelin, Good Year, Nokian, kuid ühte parimat sel moel välja tuua ei saa. Maailmas on kümneid, kui mitte sadu kvaliteetseid rehvitootjaid ning kindlasti on kõigil rehvitootjatel teatud nishides parimaid tooteid. On teada, et suurimad rehvitootjad investeerivad oma rehvitootmise tehnoloogiatesse suuri summasid erinevate uuringute näol ning see tõstab ka tihtipeale rehvide hindu.

Miks on Premium klassi rehvid kallimad?


Premium klassi rehvid on kallimad, kuna rehvide tootjad investeerivad suuri summasid arendustehnoloogiatesse, et rehvid tagaksid maksimaalse pidamise ka näiteks märjal teel. Just tooraine on see, mis teeb Premium klassi rehvid kallimaks, võrreldes odavate rehvidega.

Vaadake ka meie teisi teenuseid

Rehvivahetus

Vahetame 4 rehvi teie autol kõigest mõne minutiga ja juba alates 5€ rehv.

Auto Keretööd

Soovite oma autot hooldada, või vajab põhi tegemist? Küsige pakkumist!

Klaaside Toonimine

Klaaside toonimine lisab turvalisusele, aga ka auto välimusele. Vaata hinnakirja.

Rehvide müük

Rehvide müük soodsate hindadega üle Eesti ning aastaringselt!

Kasutatud rehvide müük

Võtke meiega ühendust, kui vajate tasuta
konsultatsiooni rehvide ostu tarbeks.

  • E-R 08:00 - 18:00
  • L 10:00 - 16:00
  • P Suletud
+