Rehvide müük Tallinnas ja Tartus

Rehvide müük soodsate hindadega aastaringselt! Ostke endale uued talve- suve- või lamellrehvid tuntuimatelt rehvitootjatelt.

rehvide müük, rehvide müük tallinnas, rehvide müügisalong
Suverehvide müük

Kuskohast osta suverehve parima hinna- kvaliteedisuhtega? Eesti seadusandluse tõttu peaks igaüks, kes ei kasuta lamellrehve (MS) vahetama oma rehve vähemalt korra aastas. Vaata parimaid suverehvide müügipakkumisi: suverehvid

Talverehvide müük

Kust leida parimad talverehvide müügi pakkumisi? Vaata ülevaadet, kuidas osta omale talverehve alati parima hinnaga! Testivõitjad ning tuntud brandid, kõik ühest kohast: talverehvid

Rehvide müük - Kuidas leida parimad pakkumised?


Rehvide ostmisel peaksite lähtuma eelkõige teie vajadustest, eelistustest ning eelarvest. Kui teil on aastatega välja kujunenud rehvitootja, kelle rehvidega olete rahul, tasub seejärel leida mitmeid erinevaid maaletoojaid ning võrrelda nende pakkumisi. Kuigi, kõrge hind ei taga alati kvaliteeti, on tuntud rehvitootjate rehvid tihtipeale kvaliteedi poolest paremad, kui mõne odavama rehvitootja tooted.

Vaadake lähemalt ka detailsemat juhendit, kuidas omale rehve osta ning millised on parimad rehvide müüjad vajutades SIIA.

Millest sõltub rehvide hind?


Rehvide hinna moodustab enamasti materjali- ning tootmiskulu, kuhu liidetakse edasimüüja juurdehindlus. Tihti on just tuntud rehvitootjate rehvid märgatavalt kallimad, kui näiteks mõne Hiina rehvitootja omad, seda aga eelkõige sellepärast, et rehvitootjad investeerivad suurelt arendustöösse, nagu teaduslikud uurimused ning testimised mootorispordis. Loomulikult maksavad selle hinnavahe kinni lõpptarbijad - ehk meie.

Rehvide müük Eestis


Rehvide müük Eestis on kolinud suuresti internetti ning e-poode, või ettevõtteid kes müüvad autorehve on tekkinud viimaste aastatega aina juurde. Neist tuntuimad on ehk Rehvid24, Rattad24, Vianor ning Rehvihunt. Lisaks võite vaadata pikemat kokkuvõtet rehvide müügist, kus on kokku võetud kõik tähtsam, mis puudutab rehvide müüki Eestis. Vaadake lähemalt kokkuvõttest: rehvide müük. Kui teil on lisaküsimusi mis puudutab rehvide müüki või ostmist, võtke meiega ühendust ning vastame teile esimesel võimalusel.


Kasutatud rehvide müük

Võtke meiega ühendust, kui vajate tasuta
konsultatsiooni rehvide ostu tarbeks.

  • E-R 08:00 - 18:00
  • L 10:00 - 16:00
  • P Suletud

Rehvivahetus, uute- ja kasutatud rehvide müük

Soovite varakult valmistuda talvehooajaks ja vahetada rehvid järjekorraväliselt? Broneerige aeg rehvide
vahetamiseks või valige uute- ja kasutatud rehvide vahel.

+